Bilgi
Hayatteknoloji.net - Türkiye'nin teknoloji portalı

 • DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,05
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-0,03
Otomatik balye toplama ve boşaltma makinesi stacker 120

Otomatik balye toplama ve boşaltma makinesi stacker 120

Otomatik balye toplama ve boşaltma makinesi stacker 120 hakkında bilgiler burada verilmiştir

OTOMATİK BALYE TOPLAMA

VE BOŞALTMA MAKİNESİ STACKER 120

 

İzmir Ziraat tarım makineleri firması tarafından üretilip ve geliştirilen her yönüyle başarılı bir makine mühendisliği ve torna ustalığı ile icat edilip çiftçilerimizin emrine verildi. Stacker  120 modeli balye  toplama makinesi adeta elinizi hiç balyeye vurmadan tam otomatik hidrolik sistem ile özel yapılmış römorka sırayla balyeleri toplayıp üs üste diziyor ve yine sırayla römorka istifliyor. Römork dolunduğunda balye saklama deponuza veya ahırınıza yine el değmeden otomatik hidrolik sistemi ile boşlatma işlemi sağlıyor. Firmanın 2 modeli bulunuyor stacker 80 ve 120 modelleri benzer özellikleri bulunuyor.

 

ÖZELLİKLERİ

otomatik olarak tarlanızdan topladığı balyaları arkasındaki yatay tablaya 10lu olarak istifleyip, devamında arkadaki stok alanına 9 Sıra halinde dizmektedir. Ürünümüz bir seferde 90 adet balyayı istifleyebilmektedir. 90 Balyayı istifleme süresi sadece 20 (Yirmi) Dakikadır.

Hidrolik ve Elektronik sistemle çalışmaktadır. Sadece traktör kuyruk mili bağlantısı ve 12 volt elektrik bağlantısı yeterlidir.

Her nevi traktör için uygundur.

Hidrolik ve mekanik esalara dayanır. Balya alıcı ünitesi toplama konumuna getirildikten sonra, balyaları otomatik olarak taşıma haznesine sıralar. Manuel kumanda sistemi sayesinde balya alıcı ünitesi, aşağı ve yukarı kolayca hareket ettirilebilir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM